Nissastadens Revision_pms2_liggande

Om oss

Du möter samma kända ansikten och röster varje gång du kontaktar oss eller kommer in på ett besök.
Att vi känner Dig och Ditt företag anser vi vara viktigt för att kunna ge dig den allra bästa servicen.
Behöver du revisor? I våra lokaler finns det tillgång till revisor från Ejnarssons Revision AB.
Se Jan-Åke Ejnarssons kontaktuppgifter nedan.

Medarbetare

Annika Johansson
Auktoriserad Redovisningskonsult
035-13 29 52, 070 -297 89 99
annika@nsrevision.se

Anette Tordsson
Redovisningskonsult
035-13 29 57
anette@nsrevision.se

Karin Larsson
Auktoriserad Redovisningskonsult
035-13 29 53
karin@nsrevision.se

Magdalena Alveheim
Redovisningskonsult
035-13 29 54
magdalena@nsrevision.se

Helena Cronqvist Winberg
Redovisningskonsult/Lönekonsult
035-13 29 59
helena@nsrevision.se

Jan-Åke Ejnarsson
Auktoriserad Revisor/Skatterådgivare
035-13 29 51, 070- 570 04 08
janake@nsrevision.se

Sanna Svensson
Redovisningskonsult/Lönekonsult
035-13 29 58
sanna@nsrevision.se

Nissastadens Revision | Olofsdalsvägen 21 | 302 41 Halmstad | Tel: 035-13 29 50 | info@nsrevision.se