Nissastadens Revision_pms2_liggande

Om oss

Du möter samma kända ansikten och röster varje gång du kontaktar oss eller kommer in på ett besök.
Att vi känner Dig och Ditt företag anser vi vara viktigt för att kunna ge dig den allra bästa servicen.
Behöver du revisor? I våra lokaler finns det tillgång till revisor från Ejnarssons Revision AB.
Se Jan-Åke Ejnarssons kontaktuppgifter nedan.

Medarbetare

Annika Johansson
Auktoriserad Redovisningskonsult
035-13 29 52, 070 -297 89 99
annika@nsrevision.se

 

Magdalena Alveheim
Redovisningskonsult
035-13 29 54
magdalena@nsrevision.se

Anette Tordsson
Redovisningskonsult
035-13 29 57
anette@nsrevision.se

Josefin Andreasson
Lönekonsult / HR-konsult
035-13 29 55
josefin@nsrevision.se

Karin Larsson
Auktoriserad Redovisningskonsult
035-13 29 53
karin@nsrevision.se

 

Malin Fällgren
Redovisningskonsult

malin@nsrevision.se

Amanda Lönn

Redovisningskonsult

035-13 29 58

amanda@nsrevision.se
 


Jan-Åke Ejnarsson
Auktoriserad Revisor/Skatterådgivare
035-13 29 51, 070- 570 04 08
janake@nsrevision.se

Helena Cronqvist Winberg
Redovisningskonsult/
Auktoriserad Lönekonsult
035-13 29 59
helena@nsrevision.se

 Ingegerd Karlsson

Redovisningskonsult / Lönekonsult

035-13 29 56 

ingegerd@nsrevision.se

Evelina Carlsson

Receptionist / Administratör

035-13 29 50

info@nsrevision.se

Nissastadens Revision | Olofsdalsvägen 21 | 302 41 Halmstad | Tel: 035-13 29 50 | info@nsrevision.se